Koruyucu Hekimlik

    BEYLİKDÜZÜ PETRİCOR VETERİNER KLİNİĞİ en iyi hizmeti sunabilmek için Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı mahallesinde Veteriner sağlık hizmetine başlamış bulunmaktadır.

    Petricor VETERİNER KLİNİĞİ bünyesinde hastalarımızın CR, Röntgen, Biyokimya, Hemogram, Mikroskop, Video Otoskop, Hasta başı monitörü, Yoğun Bakım vb. donanımsal ekipmanları ile Beylikdüzü ve tüm İstanbul’da Pet hayvanlarına V.İ.Pet sağlık hizmeti sunan VETERİNER KLİNİĞİ dir.

    

     Veteriner Kliniği olarak hastalarımız için özel olarak kurulmuş olan Petricor Veteriner Kliniği mobil uygulamamızı Play Storedan indirerek Veteriner Kliniğimizden aldığınız hizmeti takip edebilir. Röntgen görüntülerini görebilir, kan tahlilleri ve idrar Tahlillerini görüntüleyebilir ve randevu, aşı tariherini sizler cep telefonlarınızdan takip edebilirsiniz. Veteriner Kliniği olarak can dostlarımız için güncel bilimsel veriler ışığında ilerliyor ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Veteriner Kliniği bünyemizde sadece sağlık hizmeti değil onun yanında petshop ve traş kuaför hizmeti de vermekteyiz. Petshop bölümümüzde hayvan sağlığına zararlı olabilicek hiçbir ürün bulundurmamaktayız. Premium düzeyde mamalar olan Virbac ve Unıque marka mamalar ve ekstra olarak Reflex,Bozita ve glosi markalarıda yer almaktadır. Veteriner Kliniğimizde Aminosol, Ear washer, eye washer, Zootech gliserin iode, Dermatopic, Haematoplus, Lysine Force, Vit d3, Virbac kedi köpek şampuanı,kedi malt, çiğnenebilir köpek burgu sütlü kemik Dr natür dan Milk thistle,Brewers Yeast ,PMI,Vitta –c ,Relax ,Cardıo, Runflex, Multflex,Joint flex besin takviyeleri bulunmaktadır.

    Veteriner Kliniğimizde yumuşak doku, Kemik doku cerrahisi , ağız ve diş sağlığı ,Doğum ve jinekoloji ,Dermatoloji, Kedi köpek iç hastalıkları,Genel muayene, Evde muayene, Rapor düzenleme, Hospitalizasyon, Göz yaşı ve korneal fluoresin uygulaması,Pansuman , yara temizliği ,Lavman ,Profesyonel hospitalizasyon , Mide sondası uygulama, Sıvı drenajı, Kan transfüzyonu, Sıvı tedavisi, Biyokimyasal parametreler, Koruyucu hekimlik, Dışkı muayenesi, Deri kazıntısı, İlaçlı banyo uygulaması, İlaçlı röntgen, Sistogram, Ultrasonografik muayene, Sedasyon uygulama, Dental muayeneler, Dental radyografiler, Detertraj, Diş çekimi, Besin diyet düzenleme, Genel cerrahi operasyonları, Yabancı cisim çıkarma gibi işlemlerin bir çoğu Veteriner Kliniğimiz bünyesinde yapılmakta olup hastalarımıza 7/24 Acil olarak hizmet vermekteyiz.